R & D, производство развој

Како реакција врзани силициум карбид керамика производителот, ние обезбеди високи перформанси силициум карбид керамика решенија.

Ние сме посветеност на нови техники и R & D на нова реакција врзани силициум карбид производи. Нови производи и специјални обликувани делови и неправилни структури може да се прилагоди врз основа на вашите специфични барање. 

safasdf


WhatsApp Online Chat !