OEM / ODM е на располагање

посебни барања на клиентите на големини / форма се достапни. Печатење на логото или бренд на производи се прифатени со соодветна количина. Ние ќе треба вашата 2D и 3D цртеж уметнички дела или примероци за производство. 

69863b9e


WhatsApp Online Chat !