Контактирајте не

Шандонг ZHONGPENG SPECIAL керамика CO., LTD

адреса

Фабрика Додај на: округ Fangzi, Weifang Сити, Шандонг, PRChina

Канцеларијата Додај: округ Weicheng, Weifang Сити, Шандонг, PRChina

телефон

Тел: (+86) 15854459359

часа

24 часа

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !