RBSiC tulla

Përshkrim i shkurtër:

Reagimi lidhura silic karabit për Parts Parregullt veshin dhe shtyhem kushineta Reagimit lidhura silic karabit toleron një gamë të gjerë të acideve dhe alkalet. Dhe me punën e shkëlqyer e forca të lartë, vështirësi të lartë, rezistencë të lartë veshin, rezistencë të lartë temperaturë, rezistenca korrozioni. Llojet e ndryshme të formave të pjesëve të veçanta janë të përshtatshme për minierat, petrokimike, prodhimin metalurgjik, hapësirës ajrore dhe industritë bërthamore, të tilla si një mjedis të caktuar. Ne mund të bëjë çdo madhësi ...


 • Port: Weifang
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Reagimi lidhura silic karabit for Irregular Wear Parts and Thrust Bearings

  Reagimi lidhura silic karabit toleron një gamë të gjerë të acideve dhe alkalet. Dhe me punën e shkëlqyer e forca të lartë, vështirësi të lartë, rezistencë të lartë veshin, rezistencë të lartë temperaturë, rezistenca korrozioni. Llojet e ndryshme të formave të pjesëve të veçanta janë të përshtatshme për minierat, petrokimike, prodhimin metalurgjik, hapësirës ajrore dhe industritë bërthamore, të tilla si një mjedis të caktuar. Ne mund të bëjë ndonjë madhësi të parashikuara në bazë të kërkesës së klientit.

  Veshin rezistencë, forca temperaturë të lartë dhe rezistenca korrozioni bëjnë Reaction lidhura SIC një material ideal për komponentët veshin, të tilla si vida, pllaka dhe helika. Ajo mund të përdoret gjithashtu në kushineta fut që mund të bartin ngarkesa jashtëzakonisht të larta në lëngje të ndotura rëndë.

  Silic karabit SIC (SiSiC / RBSiC) Features:

  Konsumuarit / Rezistenca korrozioni

  Shkëlqyeshëm Karakteristikat termike Shock

  rezistencë të shkëlqyer oksidimi

  kontrolli i mirë dimensionale e formave komplekse

  përçueshmëri të lartë termale

  performanca e përmirësuar

  jetën më të gjatë në mes të zëvendësimit / rindërton

  Rezistenca ndaj korrozionit

  Rezistenca Superior të veshin

  Forcë në temperaturë të lartë deri në 1380 ° C


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !