Rreth nesh

Shandong Zhongpeng Speciale Qeramikë Co, Ltd (ZPC) është një kompani profesionale e angazhuar në prodhimin, R & D dhe shitja e lartë të performancës produkteve silic karabit, RBSiC / SiSiC (Reaction lidhura silic karabit).  

Shandong Zhongpeng Qeramikë Speciale CO., LTD është vendosur në tokën e blerë. Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej 60.000 metra katrorë të vendosura në Weifang, Shandong, Kinë. Ne kemi bashkëpunim të mrekullueshëm me profesorin universitar lokal i cili bën një studim të ngrohjes-rezistente përbërë. Zhongpeng Kompania është gjithashtu baza kërkimore për universitet lokal. markë kryesor është 'ZPC'. Ne kemi kërkimore dhe zhvillimin tonë ekip profesional për të shërbyer klientit.

Me përvojë më shumë se 10 vjet prodhimi, ekipi ynë teknologjik mund të sigurojë 3D efektet vizatimet e projektimit të hundë e tyre dhe eksperimentet e testimit spray. Produktet tona kanë strukturën gjobë teori e cila mund të sigurojë performancën konkurruese. Prodhimet tona janë të krahasueshme me produktet e ngjashme nga Gjermania dhe Shtetet e Bashkuara.

1. Factory
dwa
6. Spray grykë Testing
esftisefesffesf
4. vakuum Sintering furre

WhatsApp Online Chat !